Styret

Styret

 

Leder: Knut Erik Sandsund: leder@kattemhandball.no, telefon 99442780
Nestleder: Laila Sundset: nestleder@kattemhandball.no
Sekretær: John Johansen: sekr@kattemhandball.no
Sportslig leder: Line Nyrønning: sport@kattemhandball.no
Hallansvarlig: Ann Kristin Henriksen: hallansvarlig@kattemhandball.no
Økonomiansvarlig: Christian Wattengård: kasserer@kattemhandball.no
Styremedlem: Jan-Thomas Eng Lie: janthlie@gmail.com
Styremedlem*: Hanne Fallrø

*Styremedlem Hild Betten har fratrådt sin posisjon i styret.

 

Samtlige styremedlemmer kan også kontaktes på e-post: styret@kattemhandball.no

Øvrige funksjoner i Kattem Håndball kan kontaktes direkte:

Materialforvalter: Beate Brevik: materialforvalter@kattemhandball.no
Kioskansvarlig: Cathrine Sandsund: cathrine@sandsund.com
Fargerik håndball: Camilla Mattson: camillaasphaug@hotmail.com
Allidrett: Nina Bjørgmo: allidrett@kattemhandball.no